MIHICTEPCTBO ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ГОЛОВНИИ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИИ ЛІКАР УКРАЇНИ ПOCTAHOBA

/Files/images/2021_2022nr1/11.jpg

Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополучия населения», на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року N 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постановляю:

1. Затвердити протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що додаються.

2. Директорату громадського здоров’я та профіяактики захворіованооті Міністерства охорони здоров’я України довести цю щocтaнoвy до відома зацікавлених центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської міської державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

3. Визнати такою, що втратила чинність постанову головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 року № 4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Заступник Міністра охорони здоров’я —

головний державний санітарний лlкар України

Міністерство охорони здоров'я України

9 від 26.08.2021

Кузін Irop Володимирович

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою головного державногв санітарного лікаря України

Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенняи коронавірусної хвороби (COVID-19)

3 метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID—19) у навчальному 2020-2021 році суб’екти, що відповідальні за влаштування, утримання закладів позашкільної, загальної середньої, професіиної (професійно—технічноі’), фаховоі передвищо›’, вищої освіти (далі — зак.мади освіти), мають здійснювати свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства, вимог встановлених Кабінетом Міністрів України на пeploд карантину та необхідності забеsпечення належних протиепідемічних заходів (далі — заходи), спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID—19).

1. Відповідальність за організацію та виконання заходів покладасться на засновника (власника) та керівника закладу освіти.

2. Керівник та медичнии персонал закладу освіти, a6o відповідальна особа, яка пройшла відповідний інструктаж та призначена наказом керівника закладу, забезпечують:

щоденний контроль эа виконанням заходів;

проведения роз'яснювальної роботи з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагуваннъ на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (COVID- 19) серед учасників освітнього процесу;

інформування учасників освітнього процесу з питань вакцинації, профілактики інфекціиних та неінфекціиних захворювань та протидії поширенню коронавірусноі’ хвороби (COVID—19);

розробку алгоритмів дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаною з ресстрацісю випадків захворювання на коронавірусну xвopofiy (COVID—19) серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти;

недопущення до роботи персоналу, визначеного таким, який потребуе самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’ я;

проведения інструктажу для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекці’і (COVID—19), дотримання правил респіраторної гігісни та протиепідемічних заходів.

3. Допуск до роботи персоналу закладів освіти здіиснюеться за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів a6o

захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно (далі — засіб індивідуального захисту).

У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла понад 37,2 0С та/або із ознаками гострого респіраторного захворювання. такий спlвробітник не допускаСться до роботи з рекомендаціями звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря.

При появі підвищеної температури тіла понад 37,2 'С a6o ознак гострого респіраторного захворювання вдома, співробітник повідомляе свого безпосереднього керівника та не виходить на роботу, одночасно звертаючись за медичною допомогою.

4. Yci працівники закладу забезпечуються засобами індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи. Засоби індивідуального захисту мають бути в наявності із розрахунку на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну — безпосередньо на робочому місці працівника.

Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та гіеред одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник повинен ретельно вимити руки з милом a6o обробити антисептичним засобом.

Працівники закладу використовують засоби індивідуального захисту в процесі взаемоспілкування поміж собою.

5. Керівник закладу освіти забезпечуе:

організацію централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами, з подальшою утилізаціею згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів;

проведения навчання працівників щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, ïx утилізаціі, контроль за виконанням цих

необхідні умови для дотриманням працівниками правил особистої гігіени (рукомийники, мило рідке, паперові рушники (a6o електросушарки для рук), антисептичні засоби для обробки рук тощо);

обмеження проведения масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях (окрім заходів необхідних для забезпечення функціонування закладів освіти — проведения педагогічних рад, засідань ректоратів, конкурсних комісій, конференцlй трудового колективу тощо);

медичні пункти закладу необхідними засобами та обладнанням (безконтактними термометрами, дезінфекційними, в тому числі антисептичними засобами для обробки рук, засобами особистої гігіени та індивідуального захисту);

розміщення інформації (плакатів/банерів) про необхідність дотримання реепіраторної гігісни та етикету кашлю.

Вимоги щодо організації освітнього процесу

6. Керівник закладу освіти розробляе та затверджуе графік, за яким відбувасться допуск здобувачів освіти до закладу, та маршрути pyxy здобувачів освіти (залучаються всі можливі входи в приміщення закладу).

Графік допуску повинен бути сформований таким вином, uio6 запобігати утворенню скупчення учасників освітнього процесу.

7. Вхід та перебування в закладі освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти дозволяеться з метою захисту прав здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу, реалізація ними прав, передбачених законодавством, за умови використання засобів індивідуального захисту проведения термометрії та попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу.

Допуск до закладу освіти батьків a6o супроводжуючих осіб, які сулроводжують осіб з інвалідністю, за умови дотримання вимог, передбачених абзацом лершим иього пункту, не потребуе попереднього узгодження з керівником закладу освіти.

Ѕ. В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби в здобувача освіти, а також за відсутності батьків (інші законних представників), здобувач освіти одягае засіб індивідуального захисту. Також здійснюеться ізоляція, здобувача освіти, в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймаеться узгоджене рішення щодо направления до закладу охорони здоров’я.

Після вилучення особи з симптомами інфекційної хвороби в приміщенні, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

9. Вхід до приміщень закладу, ycix учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти, можливий за умови використання засобів індивідуального захисту.

Засоби індивідуального захисту можуть не використовуватися під час проведения занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок с обов’язковим.

Для учнів l — 4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяеться без використання засобів індивідуального захисту.

Здобувачі освіти старші 12 років, обов’язково використовують індивlдуальні засоби захисту в процесі пересування приміщеннями закладу

В процесі викладання навчальноі’ дисципліни педагогічним працівникам рекомендовано використовувати захисні щитки.

Багаторазовий захисний щиток використовуеться та дезінфікуеться

10. На всіх входах до закладу організовуються місця для обробки рук антисептичними засобами. Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про правила та необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка, тощо).

11. Пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами, аудиторіями повинно бути мінімізованим, зокрема, шляхом проведения занять впродовж дня для одного ’i того ж класу (групи) в одній i тій самій аудиторіі (кабінеті), застосування модульного підходу до організації вивчення дисциплін тощо.

12. У розкладі занять необхідно передбачити можливість визначення різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів та груп.

13. Необхідно забезпечити раціональне використання запасних виходів із закладу освіти, використання розмітки на підлозі, що полегшуе організацію двостороннього pyxy коридорами, виокремлення зон переміщення для різних вікових категорій здобувачів освіти.

14. За мoя.эивocтi забезпечити проведения занять з окремих предметів на відкритому повітрі.

15. Проведення занять у класах (аудиторіях) дозволено лише для окремих класів (rpyп).

Заповненість лекційних залів під час проведення занять, що передбачають посднання кількох класів (груп), не повинна перевищувати 50% при забезпеченні максимальной дистанції між здобувачами освіти.

Наповненість класів (груп) закладів освіти повинна відповідати вимогам встановлених Кабінетом Міністрів України.

16. Здобувачі освіти в сфері охорони здоров’я, що проходять навчання (виробничу практику) на базі закладів охорони здоров’я повинні дотримуватись додаткових протиепідемічних заходів, визначених цим закладом.

17. У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID—19 в одного з здобувачів освіти, всі інші учні (студенти) відповідної групи визнаються такими, що потребують самоізоляціі, та повинні вжиіЗати заходів, передбачених галузевими стандартами в сфері охорони здоров’я.

18. У санітарних кімнатах потрібно забезпечити наявність рідкого мила та паперових рушників (a6o електросушарок для рук). Використання багаторазових рушників заборонено.

Основним заходом гігісни рук в умовах закладу освіти с миття рук з милом. Використання антисептиків дoцjльнe лише в тому випадку, коня відсутній доступ до проточноі води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження a6o як заміна миття рук a6o антисептичної обробки не рекомендуеться.

19. Після проведения занять у кінці робочого дня необхідно провести очищения i дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).

20. Після кожного навчального заняття проводити провітрювання впродовж не менше 10 хвилин. При провітрюванні слід забезпечити безпеку дітей шляхом встановлення замків та фізичних обмежувачів на вікна.

21. Санітарно-дезінфекційний рСжим у закладі освіти у період карантину організовуеться відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров я України 25 вересня 2020 року N* 2205, зареестрованого в Міністерстві юстиці’f України 10 листопада 2020 року за № 1111/35394. Розрахунок необхідної кількості дезінфекційного засобу здійснюеться вlдповідно до інструкції щoдo використання засобу.

22. Проведения культурних, спортивних, розважальних, соціальних, ре.эігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших заходів здійснюеться відповідно до вимог встановлених Каfiінетом Міністрів Украіни.

Вимоги до організаці’і харчування

23. Керівник закладу освіти розробляс графік харчування здобувачів освіти. Рекомендовано провести розрахунок максимальной кількості здобувачів освіти, які можуть одночасно отримувати (на лініl роздачі) та вживати і’жу, не порушуючи фізичної дистанції 1 мстр. Організація мультипрофільного харчування за типом «шведського столу» та шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяеться.

24. Функціонування питних шкільних фонтанчиків на територіі закладу освіти не дозволяеться. Питний режим здобувача освіти організовуеться з допомогою використання індивідуальних емностей для рідини a6o фасованої питної продукції.

25. При організації харчування необхідно забезпечити відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом ие більше 4—х осіб.

26. У разі не можливості забезпечення дітей гарячим харчуванням, організація харчування відбуваеться шляхом роздачі попередньо фасованої харчової продукції, відповідно до норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року N* 305.

27. Працівник ïдaльнi, якии видaе страви a6o здіиснюе розрахунок, повинен бути забезпечений засобами індивlдуального захисту: захисною маскою a6o респіратором та захисними окулярами, a6o захисним щитком, а також одноразовими рукавичками.

28. При організації харчування необхідно забезпечнти умови для дотриманням працівниками правил особистої гігіени — рукомийники, мило рідке, паперові рушники (a6o електросушарки для рук), антисептичні засоби для обробки рУ s тощо.

29. 3 працівниками харчоблоку необхідно провести навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, ix утилізації, забезпечити контроль за викогlанням цих вимог.

Вимоги до транспорту, який перевозить здобувачів освітн та працівнинів до закладу освіти

30. Організатор — перевізник, який здійснюе перевезення здобувачів освіти та праііівників до аакладу освіти забезпечуе:

проведения дезінфекційних заходів у салоні транспортного засобу в кінці робочої зміні;

водіїв засобами індивідуального захисту (із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи на 1 особу), антисептичний засіб для обробки рук;

проведення навчання з питань використання та утилізаціі’ засобів індивідуального захисту;

щоденний контроль за станом здоров’ я водіїв;

не допуск до роботи осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби a6o підвищеною температурою тіла понад 37,2 'С;

вхід до салону автотранспорту при наявності індивідуального захисту; перевезення пасажирів здійснювати у межах кількості місць для сидіння.


Вимоги до поводження з використаними засобаии індивідуального

31. Керівник закладу організовуе централізований збір та утилізацію використаних засобів індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички, захисні щитки), паперових серветок в окремі контейнери/урни (картонні a6o пластикові), з кришками та поліетиленовими пакетами, наступним чином:

кількість та об’см (місткість) контейнерів/ури визначаеться з розрахунку на кіэькість відвідувачів закладу освіти, з подальшою утилізаціею згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів;

контейнери рекомендовано встановлювати біля входу в заклади ос віти, коридорах та санвузлах;

поліетиленові пакети з контейнерів, у яких зібрано використані засоби індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички, захисні щитки), необхідно замінювати після заповнення a6o за графіком, щільно зав’язувати (рекомендуеться використовувати додатковии пакет для надійності зберігання використаних засобів індивідуального захисту) та наносити маркування («використані засоби індивідуального захисту»);

щоденно здійснювати дезінфекцію контейнерів, картонні контейнери одноразового використання після використання підлягають утилізації

wym-1615468642853

Наказ про затвердження положення про академічну доброчесність та внутрішню систему забезпечення якості освіти №46-о від 27.08.2020 р.

Додаток № 1 до наказу № 46-о від 27.08.2020

wym-1615468844162

додаток № 2 до наказу № 46-о від 27.08.2020

wym-1615468962027

додаток № 3,4

wym-1615469295367

Освітні та навчальні програми

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.03.2018 №268«Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти».

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ для 1-4 класів

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ для 5-9 класів

Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 № 128«Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах», зареєстрований в Міністерстві юстиції України (6 березня 2002 року за № 229/6517), зі змінами

Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.04.2009 № 312«Про затвердження Положення про класи з поглибленим вивченням окремих предметів у ЗНЗ».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.12.2002 № 732«Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в ЗНЗ».

Викладання навчальних предметів

Лист МОН № 1/9-415 від 03.07.18 року“Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Лист ІМЗО № 22.1/10-2573 від 19.07.18 року Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік

Лист МОН № 1/9-364 від 12.07.16 року“Про організаційно-методичні засади забезпечення навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році”

Лист МОН від 20.08.2018 № 1/9-503“Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти”

Початкова школа

Наказ Мінсоцполітики № 1143 від 10.08.2018 року Пpo затвердження професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти»

Наказ МОН від 23.03.2018 № 283“Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи”

Лист МОН № 1/9-190 від 02.04.18 року Щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкової школи

Наказ МОН від 05.08.2016 № 948«Про затвердження змін до навчальних програм для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів».

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ТА ЗАГАЛЬНОНАВЧАЛЬНІ УМІННЯ ТА НАВИЧКИ

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою

Наказ МОН № 1222 від 21.08.13 року зі змінами, внесеними згідно з наказом МОН №1009 від 19 серпня 2016 року Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

Додаток до наказу МОН України від 19.08.2016 №1009 Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (вкладення внизу сторінки)

Основна школа

Наказ МОН № 804 від 07 червня 2017 року Про оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ для 5-9 класів

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою

Лист МОН від 29.10.2007 N 1/9-651«Про обсяг і характер домашніх завдань учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

Наказ МОН від 21.08. 2013 № 1222«Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти»(5-10 класи)

Ведення документації

Наказ МОН від 03.06.2008 №_496“Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів”

Наказ МОН від 08.04.2015 № 412«Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Наказ МОН № 240 від 23 черня 2000«Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах I – III ступенів»,відновлена наказом МОН від 29.11.2013р. №1655.

Робота з обдарованими учнями

Наказ МОН № 554 від 31.05.2018 року Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році

Наказ МОН України №849 від 02.08.2018“Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Навчальні кабінети

Наказ МОН України від 13.02.2018 №137«Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи».

Наказ МОН від 22.06.2016 №704“Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів”

НОВЕ! Наказ МОН від 26.06.2017 року № 709 Про визнання такими, що втратили чинність,Державні санітарні правила та норми «Влаштуванняі обладнання кабінетів комп’ютерної технікив навчальних закладах та режим праці учнівна персональних комп’ютерах» ДСанПіН 5.5.6.009-98.

Наказ Мінсоцполітики № 207 від 14.02.2018 року Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями

Виховання

Наказ МОН № 641 від 16 червня 2015 року«Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання y загальноосвітніх навчальних закладах»;

Наказ МОН від 07 вересня 2000 № 439«Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України».

Наказ МОН № 768 від 16 липня 2015 року“Про національно-патріотичне виховання в системі освіти”

Соціально-психологічна служба

Наказ МОН від 22.05.2018 № 509“Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України”

Лист МОН № 1/9-487 від 07.08.2018 року Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018/19 н.р.

Наказ МОН № 609 від 08.06.2018 року Пpo затвердження Примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти

Лист МОН від 18.05.2018 № 1/11-5480“Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству”

Освітні програми

Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу

Перелік нормативних документів для організації освітнього процесу в 2019-2020 навчальному році


ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА КВНЗ КОР «АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ І НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК 2019-2020

Державні стандарти. Нова українська школа

Постанова КМУ від 21.02.2017 №87“Про затвердження Державного стандарту початкової освіти“(застосовується з 1 вересня 2018 р. для учнів, які навчаються за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти).

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року№ 462«Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти»

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392«Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

!Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

! Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 №903-р«Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

! Наказ Міністерства освіти і науки України від 23.03.2018 №283«Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи».

ЗАКОН УКРАЇНИ"ПРО ОСВІТУ".

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №580/2015Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки

ЗАКОН УКРАЇНИ"ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ".

ЗАКОН УКРАЇНИ"ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Освітні та навчальні програми

! Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.03.2018 №268«Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти».

Кiлькiсть переглядiв: 840

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.